Location:

Bratislava, SK

Tímový/á asistent/ka pre analytický tím

Náplň práce:

    -    vykonávanie práce na pravidelných a projektových úlohách oddelenia súvisiacich s rôznorodými administratívnymi a kancelárskymi úlohami na podporu manažmentu, tímov a iných organizačných jednotiek
    -    zodpovednosť za úlohy vyžadujúce si pravidelný dohľad nadriadeného
    -    vykonávanie práce podľa špecifických inštrukcií a postupov pre dosiahnutie zadefinovaných operatívnych cieľov a štandardov
    -    prispievanie k napĺňaniu priorít oddelenia a skupiny Swiss Re kvalitnou a efektívnou prácou
    -    podieľanie sa na neustálom zlepšovaní pracovných nástrojov, procesov a kultúry spoločnosti
    -    spolupráca a výmena informácií v rámci lokálnych a medzinárodných tímov
    -    práca na vlastnom osobnostnom a profesionálnom rozvoji
    -    vykonávanie iných úloh súvisiacich s pracovnou pozíciou na základe inštrukcií zamestnávateľa
    -    zastupovanie iných pracovných pozícií v rámci tímov a oddelení spoločnosti

Požiadavky na kanidáta:

    - 1 rok praxe v administratíve alebo v akejkoľvek príbuznej oblasti
    - anglický jazyk v písomnej a hovorovej forme, akýkoľvek iný európsky jazyk bude výhodou
    - veľmi dobrá znalosť nástrojov MS Office (Outlook, PowerPoint, Excel, Word)
    - vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti
    - veľmi dobrý manažment času a schopnosť stanoviť si priority
    - samostatnosť a nezávislosť
    - orientácia na klienta je naša a vaša cesta!
    - ochota aktívne sa prispôsobovať zmenám cieľov a priorít v reakcii na meniace sa obchodné potreby
    - mentalita dodávok je kľúčová
    - skvelý tímový kolega

Minimálny hrubý mesačný základný plat na tejto pozícii je 1200 EUR na plný úväzok. Naša konečná ponuka pre vás bude spravodlivo nastavená s ohľadom na zručnosti a skúsenosti, ktoré prinášate skupine Swiss Re. Môžete sa tešiť na ďalšie odmeny a výhody vrátane atraktívneho bonusu založeného na výkonnosti.

About Swiss Re

Swiss Re is one of the world’s leading providers of reinsurance, insurance and other forms of insurance-based risk transfer, working to make the world more resilient. We anticipate and manage a wide variety of risks, from natural catastrophes and climate change to cybercrime. Combining experience with creative thinking and cutting-edge expertise, we create new opportunities and solutions for our clients. This is possible thanks to the collaboration of more than 14,000 employees across the world.

Our success depends on our ability to build an inclusive culture encouraging fresh perspectives and innovative thinking. We embrace a workplace where everyone has equal opportunities to thrive and develop professionally regardless of their age, gender, race, ethnicity, gender identity and/or expression, sexual orientation, physical or mental ability, skillset, thought or other characteristics. In our inclusive and flexible environment everyone can bring their authentic selves to work.

Keywords:
Reference Code: 121783

Job Segment: Analytics, Management